Zaloguj się

Zaawansowane

Ogłoszenie

Dywany ekskluzywne i naturalne cena: 0.00 PLN

Miasto: Warszawa
Ulica: Genewska 25
Osoba / Firma: CARPETS & MORE
Email: carpetsandmore@poczta.fm
Telefon: 221120139
Strona www: http://carpetsandmore.pl
   
Treść:

Chciałbyś, aby wnętrza Twojego mieszkania wyglądały doskonale i zachwycały wszystkich, którzy je zobaczą? Poszukujesz dodatków zgodnych ze swoim gustem? Sprawdź ofertę, którą kieruje do Ciebie firma Carports & More.

Asortyment obejmuje liczne dywany, wykonane z najlepszych materiałów, które wyróżniają się pod względem estetycznym, a jednocześnie są bardzo wygodne i wytrzymałe. Wśród naszych produktów można odnaleźć także piękne poduszki vintage, przeznaczone do wnętrz urządzanych właśnie w tym stylu. Zapraszamy do obejrzenia puf oraz narzut patchworkowych, które będą ciekawym uzupełnieniem stylizacji. Jeżeli nie masz pomysłu na urządzenie swojego domu, to wejdź w zakładkę „Inspiracje” i skorzystaj z opracowanych przez nas wskazówek.

Skorzystaj ze strony internetowej Carports & More, która umożliwia zapoznanie się ze wszystkimi zaprojektowanymi przez nas produktami oraz opiniami poprzednich klientów. Dostępna jest tutaj również pełna lista firm, które zajmują się dystrybucją naszych produktów.
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi. Proszę przepisać dwa słowa.

Ogłoszenie dodano: 2016-11-05 | Ogłoszenie ważne do: 2018-02-03 | Liczba wyświetleń strony: 269

Aktualności
więcej aktualności
Reklama