Zaloguj się

Zaawansowane

Ogłoszenie

Biuro podatkowe cena: 0.00 PLN

Miasto: Opole
Ulica: Drobiarska 2A lok.4 (biurowiec OCEO)
Osoba / Firma: BiG Biuro Rachunkowe Beata Grondecka
Email: bigbiuro@poczta.fm
Telefon: 604611620
Strona www: http://www.big-biuro.pl/
   
Treść:

Nie odpowiada Ci poziom usług biura rachunkowego, które obsługuje Twoją firmę? Właśnie założyłeś działalność gospodarczą i potrzebujesz sprawdzonego specjalisty? Zachęcamy do wyboru utworzonego przez Beatę Grondecką BiG Biura Rachunkowego w Opolu.

Stale przyglądamy się zmianom w przepisach i korzystamy z bardzo dobrego oprogramowania finansowo-księgowego firmy INSERT. Swoim klientom oferujemy na przykład prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz dokumentacji pracowników, rozliczanie podatków dochodowych i podatku od towarów i usług oraz reprezentację podczas różnego rodzaju kontroli. Mamy doświadczenie w obsłudze różnych podmiotów gospodarczych, na przykład firm jednoosobowych, spółek komandytowych, partnerskich i cywilnych. Klientom rozpoczynającym działalność możemy zaproponować bezpłatną rejestrację w CEiDG i KRS oraz pomoc w wyborze najdogodniejszej formy opodatkowania.

Współpracujemy z małymi i średnimi przedsiębiorstwami oraz osobami fizycznymi. Z dokładną ofertą można zapoznać się na naszej stronie internetowej.
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi. Proszę przepisać dwa słowa.

Ogłoszenie dodano: 2016-11-29 | Ogłoszenie ważne do: 2018-02-27 | Liczba wyświetleń strony: 237

Aktualności
więcej aktualności
Reklama