Zaloguj się

Zaawansowane

Ogłoszenie

Sprawdzenie samochodu przed zakupem cena: 0.00 PLN

Miasto: Ruda Śląska
Ulica: Obrońców Westerplatte 26
Osoba / Firma: Salony Kanclerz
Email: opel@kanclerz.com.pl
Telefon: 32 301 99 99
Strona www: http://kanclerz.com.pl
   
Treść:

Zakup używanego auta to nie tylko spory wydatek ale również ogromne ryzyko. Oferujemy usługę sprawdzania samochodu przed zakupem, która pozwoli uniknąć kosztownych napraw. Sprawdzamy samochody każdej marki, w przypadku Opla weryfikujemy także historię napraw oraz przeprowadzamy diagnostykę modułów sterujących (elektroniki). Decydując się na sprawdzenie auta przed zakupem klient otrzymuje informacje na temat faktycznego stanu technicznego samochodu wraz z kosztorysem wyceny ewentualnych napraw w przypadku gdy zostaną ujawnione wady.

Podczas przeglądu w ASO ocenie zostaje poddany m.in. układ zawieszenia, wydechowy, napędowy, kierowniczy oraz oświetlenie. Dodatkowo przeprowadzane są wybrane badania na stacji kontroli pojazdów, a także weryfikowana jest grubość powłoki lakierniczej przy użyciu specjalistycznego testera grubości lakieru.

 

Przeglądy przedzakupowe przeprowadzamy w naszych serwisach zlokalizowanych w Rudzie Śląskiej i Przyszowicach k. Gliwic. Dowiedz się więcej na temat sprawdzania auta przed zakupem na naszej witrynie https://kanclerz.com.pl/serwis/promocje-serwisowe/sprawdzenie-samochodu-przed-zakupem
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi. Proszę przepisać dwa słowa.

Ogłoszenie dodano: 2017-10-29 | Ogłoszenie ważne do: 2018-01-27 | Liczba wyświetleń strony: 74

Aktualności
więcej aktualności
Reklama