Zaloguj się

Zaawansowane

Ogłoszenie

Efektywność przeciwdrobnoustrojowa - zobacz! cena: 0.00 PLN

Miasto: Wrocław
Ulica:
Osoba / Firma: Antimicrobial Copper
Email: antimicrobialcopper@o2.pl
Telefon:
Strona www: http://www.antimicrobialcopper.org/pl/efektywnosc-przeciwdrobnoustrojowa
   
Treść:

Każdy z nas już od najmłodszych lat narażony jest na otaczające go z każdej strony bakterie. Z bakteriami spotykamy się między innymi: w środkach komunikacji publicznej, na klamkach, telefonach, klawiaturach, banknotach czy innych przedmiotach, z którymi codziennie mamy kontakt. Kontakt z licznymi bakteriami może prowadzić do postępu drobnoustrojów, a co za tym idzie - szereg schorzeń.

W związku z tym też, obecnie co raz większą popularnością napawają się produkty z miedzi antybakteryjnej zwanej także miedzią przeciwdrobnoustrojową. Jakie są właściwości przeciwdrobnoustrojowe wspomnianej miedzi? Miedź przeciwdrobnoustrojowa to kompletnie nowa, naturalna broń w walce z drobnoustrojami. To środek skuteczniejszy niż powierzchnie srebrne. A o jej skuteczności dowodzą liczne badania naukowe. Posiada trwałe i ciągłe działanie przeciwdrobnoustrojowe a do jej cech należy między innymi: efektywne działanie na warunki atmosferyczne oraz dużą odporność na ścieranie. Ponadto, jest to materiał kompletnie nieszkodliwy dla ludzi i środowiska.
Miedź antybakteryjna ma szereg przeznaczeń, dlatego też możemy wykorzystywać ją w budownictwie czy produkcji. Jest to materiał godny polecenia, ze względu na pozytywne właściwości oraz przyjazną cenę.
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi. Proszę przepisać dwa słowa.

Ogłoszenie dodano: 2017-12-20 | Ogłoszenie ważne do: 2018-05-19 | Liczba wyświetleń strony: 18

Aktualności
więcej aktualności
Reklama