Zaloguj się

Zaawansowane

Ogłoszenie

Nauka gry na perkusji w szkole muzycznej Missio Musica Warszawa cena: 0.00 PLN

Miasto: warszawa
Ulica: Podbipięty 2
Osoba / Firma: Missio Musica
Email: mm_edu@o2.pl
Telefon: 228532981
Strona www: http://mm.edu.pl/ciekawostki/perkusja-nauka-gry
   
Treść:

 

Wiedzy muzycznej poświęca się w dwudziestym pierwszym wieku wiele uwagi. To w tej chwili ona nie tylko zwiększa naszą wrażliwość, ale także uczy nas kreatywności. Nie dziwi więc to, że wzrastającą popularnością zaczynają się cieszyć lekcje muzyczne dla przedszkolaków, a starsze dzieci same proszą rodziców o sposobność edukacji gry na jakimś instrumencie. Kłopotem staje się więc nie zachęcenie dzieci do edukacji, ale znalezienie placówki, która będzie w stanie zaproponować ją na de facto wysokim poziomie.

 

Wymogi te spełnia szkoła muzyczna I i II stopnia Missio Musica potwierdzająca, że wówczas, gdy w grę wchodzi specjalistyczna szkoła muzyczna nie ma sobie nic do zarzucenia. Szkoła Missio Musica działa pod patronatem Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Muzyków, jej ofertą jest więc nie tylko sama nauka gry na instrumentach. W czasie edukacji muzycznej najmłodsi poznają także historię muzyki, zapraszane są do wzięcia udziału w wspaniałej podróży przez różnorodne style i epoki, a równocześnie nawiązują przyjaźnie trwające wielokrotnie przez wiele lat. Missio Musica to też bardzo dobra kadra nie tylko posiadająca wielką wiedzę, niemniej jednak także umiejąca przekazać ją uczniom.

 

W szkole I stopnia nasza szkoła daje najmłodszym możliwość na rozwinięcie wrażliwości muzycznej, rozbudzenie pasji muzykowania. Poprzez naukę w szkole II stopnia gwarantujemy wyśmienite przygotowanie do późniejszych uczelni na wydziałach związanych z muzyką. W zakresie naszych działań Missio Musica Warszawa znajduje się nauka gry na perkusji, gitarze wiolonczeli, skrzypcach, fortepianie oraz dodatkowo na innych instrumentach.

 

Kontakt:

Nauka gry na perkusji w szkole muzycznej Missio Musica Warszawa

ul. Podbipięty 2

02-732 Warszawa

tel: 22 853 29 81

url: http://www.mm.edu.pl/ciekawostki/perkusja-nauka-gry        

e-mail: szkola@mm.edu.pl

 Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi. Proszę przepisać dwa słowa.

Ogłoszenie dodano: 2018-01-02 | Ogłoszenie ważne do: 2018-04-02 | Liczba wyświetleń strony: 12

Aktualności
więcej aktualności
Reklama