Sprzedaż miodu z Pasieki Laszczych koło Częstochowy

Dodał(a): apmiodko


Cena: 30zł
Województwo: Śląskie
Miasto: Kłobuck koło Częstochowy
Telefon: 513240212

Wyświetleń: 178

Czy są zainteresowani Państwo naturalnymi miodami własnej roboty?

Pasieka Leszczych zajmuje się pozyskiwaniem ekologicznego miodu przez wiele lat. Czy troszczyć się o swoje zdrowie używając miodów? To na pewno krok w dobrym kierunku, z pewnością trzeba sobie uświadomić, że szczęścia konieczny jest najwyższej jakości miód. Zakup tego miodu pozwoli dostarczyć organizmowi dostatek cennych minerałów, składników odżywczych ale także witamin. 

Pasieka Laszczych z Kłobucka w okolicach Częstochowy, składa propozycję na różne rodzaje miodów. Sprzyjające warunki, w środowisku bez zanieczyszczeń. Godną uwagi wiadomością jest to, że pszczoły absolutnie nie są karmione antybiotykami, hormonami czy sacharozą – dzięki temu zainteresowany kupnem ma pewność co do klasy produktu. W ramach oferty Pasieka Laszczych proponuje kilka gatunków miodów, a dokładniej: miód lipowy, rzepakowy, gryczany, akacjowy oraz wielokwiatowy.

Należy dodać, że pasieka daje możliwość kupna mleczko pszczele oraz węzę pszczelą. Oferta posiada również inne unikalne propozycje. A dokładniej domek inhalacyjny, gdzie wewnątrz można spróbować zabiegów inhalacji powietrzem z ula.

Aby zrealizować zamówienia należy odwiedzić na stronę www pasieki - http://api-inhalacje.pl/kontakt. Zakupy realizowane są za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie.