Converse buty w niskich cenach - Supersklep.pl

Dodał(a): supersklep


Cena: 149zł
Województwo: Cała Polska
Miasto: Modlniczka k/Krakowa
Telefon: 506000141

Wyświetleń: 779

"SuperSklep to e-commerence sprzedający tylko odzież i obuwie popularnych marek m. in. Vans, New Balance, Supra, DC, Quiksilver, Reebok, Nike i wielu innych. Osiągalne w niej produkty cechują się bardzo wysoką jakością, zatem będą w stanie zachwycić również tych o najbardziej wyrafinowanym guście. Sama ilość produktów jest na tyle bogata, że zawsze znajdziemy w niej coś, czym jesteśmy zainteresowani. 

Internetowy sklep rozdziela się na 5 głównych sekcji przedstawiających 5 różnych charakterów. SNEAKERS SHOP to oddział miłośników obuwia sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP odzwierciedla  styl związany z ubraniami miejskimi. SKATEBOARD SHOP natomiast jest działem z historią- to jeden z najwcześniej powstałych sklepów online powiązanych z tradycją skate. SNOWBOARD SHOP proponuje najwyższej jakości wyposażenie i ubranie snowboardowe. Ogromny asortyment HIP-HOP SHOP realizuje wychodzi na przeciw pragnieniom nawet najbardziej rygorystycznych klientów. Każda sekcja kusi  olbrzymim asortymentem dodatków i akcesoriów.

Doskonała jakość wszystkich produktów idzie tutaj również w parze z dogodnymi cenami. Jeżeli ktoś jest więc chociaż trochę zainteresowany streetwear lub sportami ekstremalnymi to koniecznie musi zainteresować się ogółem oferty trochę bliżej!

Szczegóły oferty: https://supersklep.pl/converse

*stawka podana w ogłoszeniu jest jedynie kwotą informacyjną "